HAKKIMIZDA

EVAUX TERMAL DERMO-KOZMETİK YENİLENDİ

Evaux ®laboratuarlar kendilerini Hipertermal suyun özelliklerinin gücünü kullanarak kozmetik tedavileri devrim hedefini belirledik Evaux ® .

Bu amaçla, bilim adamları ekipleri, uzun zamandır faydaları ile bilinen, ancak şu ana kadar deneysel olan bu hipertermal suyun mikrobiyolojik etki biçimini vurguladılar.

  1. Tahriş edici, dekonjestan ve yeniden oluşturma özelliklerine sahip, Silikon, Lityum ve Manganez’den yapılmış istisnai bir mineral kombinasyonu. İyileşmeye yardımcı olur, ağrıları yatıştırıcı ve antienflamatuar etkilerin yanı sıra endokrin bezleri üzerinde uyarıcı bir etkisi vardır. Yüksek Silikon içeriği özellikle cildin keratin ve kollajeninin yeniden yapılandırılmasına etki ederek hidrasyonun, tutarlılığın ve plastisitenin geri kazanılmasına yardımcı olur.
  1. Patolojik ekspresyonun yanı sıra metabolik dengesizliklerin kökenindeki nöroendokrin disfonksiyonlara etki eden pozitif modülasyonlu mikroalgeden oluşan bir Totum. Bu totum, bireyin fizyolojisine uygun olarak, kendi adaptasyon reaksiyonlarını yeniden kurarak kişisel bakımın yolunu açar.

            “Olağanüstü bir dermatolojik imza”

  1. Kalsiyum ve magnezyum iyonlarının konsantrasyonu, cildin mutlak nötrlüğüne yakın bir pH’ı koruyabilmesi için 60 ° ‘de suyun doğal olarak ortaya çıkmasına olanak sağlayan, enflamatuar semptomatik oryantasyonlu son derece yumuşak ve saf su kalitesine sahip bikarbonat sodyumdur. Bu koşullar atopik dermatolojik kullanımın en uygun toleransını sağlar. Bu elemanların kombinasyonu oldukça nadirdir, hatta benzersizdir ve her kullanıcının bireysel özelliklerine uyması için olağanüstü dermatolojik bakım perspektifleri üretir.

 

           info@evauxturkiye.com

           0543 348 10 99 ( 7/24 )

 

Adres : Postane Mah. Erman Aydıner Sk. No:3 

Tuzla / İstanbul